Těšte se na další ročník Vinobraní u Máchova jezera

17.07.2014 09:55
  • První burčák a vína z Vinných sklepů Valtice a vinařství Kovács
  • Velká dětská soutěž a tombola o atraktivní ceny
  • Divadlo Minor s originální hrou Autobus
  • Vyhlídkové plavby lodí Hynek po Máchově jezeře
  • Dvě živé kapely, bohatý program …

V sobotu 30. 8. od 14:00 začíná již třetí ročník vinobraní v areálu hotelu Port u Máchova jezera. I letos lze očekávat ojedinělou kombinaci čerstvého burčáku a skvělých vín moravských vinařů, atraktivního prostředí Máchova jezera a pestrého doprovodného programu. Ten, kdo sem zavítal i v předchozích letech, již ví, že kromě dobrého pití a jídla, se může těšit na odpoledne plné zábavy pro dospělé i pro děti.

Hlavní partner akce, Vinné sklepy Valtice - Chateau Valtice, doveze bílý i růžový burčák a široký výběr vín nejen z vlastní produkce, ale i z vinařství Kovács. Atmosféru bude zpříjemňovat skupina NaEx-band, kterou stylově doplní moravská cimbálová muzika Fjertůšek, a to až do večerních hodin.

Po celé odpoledne si návštěvníci budou moci bezplatně užívat okružní plavby lodí Hynek po Máchově jezeře, učit se žonglování či jiné kejklířské praktiky. Mražené speciality a dřeně značky Dione doveze firma Agrimex, která je již tradičně bude po celou dobu akce nabízet za symbolické ceny. 


Velká dětská soutěž

Na děti všech věkových kategorií čeká velká dětská soutěž se sedmi soutěžními úkoly, za jejichž absolvování budou sbírat razítka a následně i odměny. Soutěž vyvrcholí tombolou, ve které budou dvakrát za odpoledne losovány lístky s nasbíranými razítky. V tomto případě majitel lístku vyhrává nejen dětskou, ale i atraktivní dospěláckou cenu.

Dětské divadlo Minor
Nejen děti bude bavit i oblíbené dětské divadlo Minor z Prahy. To na letošní vinobraní přiveze originální hru „Autobus“, kterou v rámci odpoledne zahraje hned dvakrát. Celé představení probíhá přímo v autobusu, kterým přijedou i samotní herci a který údajně umí i zpívat. Kromě toho skrývá také jednu tajemnou cestující a právě od ní se celý příběh odvíjí.

Hotel Port vnímá tradici Vinobraní u Máchova jezera jako příležitost k dalšímu prohlubování dobrých vztahů s místními občany, ale i jako možnost prezentovat výjimečný areál a služby hotelu všem návštěvníkům akce. Proto je vstup na akci i na veškerá představení zdarma.


Výběr fotografií včetně těch z loňského ročníku
naleznete na úložišti Google iDrive nebo přímo na stránkách hotelu Port.