Rekonstrukce a dostavba hotelu Port u Máchova jezera jde do finále

10.05.2012 15:44

Velkorysá investice v ekonomicky nejisté době
Otevřen
í začátkem letních prázdnin 2012
Čtyři hvězdičky a jedinečná poloha


Česká společnost Regata Čechy, a.s., provozovatel obchodních domů a hotelů, realizuje od září loňského roku rekonstrukci a zároveň dostavbu hotelu Port u Máchova jezera, který vlastní již od roku 2001.

Odvážná investice
V současné, hospodářsky nejisté době, se jedná o ojedinělou investici do cestovního ruchu. Investoři a zároveň majitelé hotelu jsou však přesvědčeni
o rostoucí poptávce po opravdu kvalitních hotelových službách v tuzemsku. Bonusem hotelu Port je jeho umístění v krásné lokalitě na pomezí hned několika přírodních rezervací.

Čtyři hvězdičky i rodinná atmosféra
Větší kapacita, komfortnější ubytování, širší portfolio služeb a nově také čtyřhvězdičkový standard by měly uspokojit  i tu nejnáročnější klientelu z řad individuálních hostů či firem. “Naším cílem je, i po dokončené modernizaci a rozšíření, poskytovat příjemné přátelské prostředí a zároveň špičkové služby moderního čtyřhvězdičkového hotelu. V každém ročním období u nás hosté najdou možnost sportovního i kulturního vyžití, včetně zázemí pro pořádání nejrůznějších akcí. Věříme, že kombinace atraktivní polohy přímo na břehu Máchova jezera, dobré dopravní dostupnosti a rodinné atmosféry, přiláká především tuzemskou, sportovně zaměřenou klientelu, hlavně  rodiny s dětmi. Nezapomínáme však ani na firmy, pro které připravujeme ojedinělou koncepci konferenčního centra”, řekl Ilja Šedivý, předseda představenstva, Regata Čechy, a.s.

Jednou z důležitých ambicí hotelu je maximální otevřenost vůči místním občanům i celému regionu. Pro Doksy a okolí by se měl stát oblíbeným místem, a to i pro pořádání společenských akcí.

Důležité detaily

  • Přelom června a července 2012 - předpokládané datum slavnostního otevření
  • ROP Nuts II severovýchod - operační program, ze kterého je čerpána dotace z fondů EU.
  • Step, spol s r.o. – vítěz výběrového řízení na realizaci stavby, specialista na výstavbu a hlavně rekonstrukce hotelů, subdodavateli jsou převážně firmy z regionu.
  • Ing. arch. Senka Příhodová, IKA Praha, spol. s r.o. – autor projektu