První reprezentační ples města Doksy se vydařil

17.03.2013 15:04

 

  • Hotel Port u Máchova jezera hostil historicky první městský ples
  • Velký zájem dokládá téměř 300 spokojených hostů večera

V sobotu 16. března proběhl u Máchova jezera historicky první reprezentační ples, který pro své občany uspořádalo město Doksy. Velký sál “Komodorhotelu Port, který poskytl prostory pro konání plesu, doslova praskal ve švech. O ples byl velký zájem zejména mezi občany Doks a Starých Splavů. Vzhledem k počtu hostů, kteří vytrvali až do konce plesu, lze s jistotou mluvit o velmi povedené akci a dobře založené tradici.

 

Slavnostní předtančení proběhlo v latinskoamerickém stylu a k hudbě i poslechu hrál orchestr Bonus. Atmosféru večera pozvedl a celou akci skvěle moderoval Aleš Háma a hlavním hostem večera byla Petra Janů, která zazpívala a roztančila parket. Na programu byla i ochutnávka vín z Vinných sklepů Valtice, která po celou dobu probíhala v hotelové restauraci “Panorama” a byla stylově doplňována cimbálovou kapelou Fjertůšek.

“Městský ples je jednou z nejdůležitějších akcí, které v našem hotelu pořádáme. V rámci naší filosofie chceme, aby byl hotel Port maximálně otevřený a vstřícný vůči místním občanům a celému regionu. Jsme proto velice rádi, že se stáváme opravdu oblíbeným místem pro pravidelné pořádaní takovýchto společenských akcí”, řekl Vladimír Bureš, ředitel hotelu Port.