Prožijte léto plné příběhů v hotelu Horizont

12.06.2014 11:16

Myslíte si, že v našich nejvyšších a nejznámějších horách již nemůžete objevit nic nového? Zkuste zavítat do Pece pod Sněžkou. Kouzla Krkonoš můžete v každém ročním období obdivovat z nové kabinkové lanovky, která Vás bez nutnosti přestupování pohodlně vyveze až na naši nejvyšší horu. Tamní krásné výhledy si vychutnáte třeba spolu s výtečnou kávou a lahodným dezertem z domácí cukrárny hotelu Horizont, který Bistro Sněžka, nejvýše položený bufet v Čechách provozuje. Pokud Vám tento příběh zachutná, je nejjednodušší, pokračovat v jízdě zpět až do hotelu Horizont přímo v Peci pod Sněžkou. Na první pohled byste to do něj neřekli, ale uvnitř čeká na každého jeho hosta další porce zajímavých příběhů a to zejména díky širokému spektru služeb na jednom místě.

Služby na míru
Hotelový personál Vám ochotně poradí s tipy na výlety, které budou přesně na míru potřebám a zálibám jednotlivým členům Vaší rodiny. Kompletní program můžete ve spolupráci s hotelem, v rámci jeho unikátní služby “Vymyslíme pro Vás”, naplánovat i dopředu, z pohodlí Vašeho domova.

Zážitky za každého počasí
Pokud máte zdatné děti,  zpáteční cestu dolů ze Sněžky zvládnete pohodlně pěšky, třeba přes Obří důl a cestou se můžete občerstvit v některé z horských bud. Pokud nejste vyznavači turistiky, ale máte rádi adrenalin, navštivte bobovou dráhu s vysokým převýšením či lanový park nedaleko od hotelu. Překážkou však není ani špatné počasí. Hotelové sport a wellness centrum nabízí kuželky, stolní tenis, squash či ricochet. Bez omezení můžete relaxovat ve vnitřním bazénu, vířivce, sauně či posilovně.  Velmi pestrý je výběr klasických i thajských masáží, koupelí, zábalů i fyzioterapie. A s výběrem té správné procedury Vám rád poradí odborně vyškolený personál.

Baby friendly
Pokud máte menší děti, nechte jejich zábavu na hotelu Horizont, který je držitelem zlatého certifikátu Baby friendly.  Animační programy zde probíhají v sezóně šest dní v týdnu, mimo soboty, vždy od 14 do 21 hodin. Každý den má své vlastní téma. Do tvorby pirátských lodí, karnevalových masek, indiánských trofejí, Krakonošů nebo tříhlavých draků se často zapojují i sami rodiče.  Večerní dětské diskotéky pak nejmenší členy rodiny unaví tak, že velmi dobře usínají.

SKY CLUB 18
Rodiče si pak mohou užívat špičkovou gastronomii hotelu Horizont třeba ve SKY CLUBu 18 v nejvyšším patře hotelu se skvělým výhledem na Pec pod Sněžkou.  Zde si vychutnáte speciality šéfkuchaře Jiřího Švestky, pečlivě vybraná tuzemská i zahraniční vína, některý z více než 50 druhů míchaných nápojů a nechybí samozřejmě ani kvalitní rumy, koňaky a whisky.
 

Gastronomické příběhy
Vrcholem gastronomických zážitků je jistě SKY CLUB 18, ale Horizont nabízí i bohaté snídaně a večeře formou bufetu, které uspokojí snad každého včetně vegetariánů a často náročných dětí :-). Po celý den je navíc k dispozici café&restaurant HORIZONT, kde si kdykoliv můžete dát dobrou kávu, oběd, dezert z hotelové cukrárny nebo si po večeři zatančit při živé hudbě. Kuchyně hotelu Horizont je připravena i na hosty s bezlepkovou dietou.

Golfové příběhy

Zkrátka nepřijdou ani golfisté. Hosté hotelu Horizont si za zvýhodněných podmínek mohou zahrát na hřištích Mladé Buky a Nová Amerika.
 

Sdílení příběhů
Své zážitky z výletů i z pobytu v hotelu Horizont můžete kdykoliv sdílet se svými přáteli díky free wifi v celém hotelu.
 

OBJEVTE SVŮJ HORIZONT …
… a prožijte prázdniny plné příběhů.

www.hotelhorizont.cz