Oslavy polygrafického matadora pokračují

09.05.2012 16:34

 20 let zkušeností ve vývoji a produkci inteligentních tiskovin
20 let analýz a optimalizací klientských tiskových materiálů
20 let kreativního poradenství a služeb v oblasti tiskopisů, formulářů
20 let komplexních mailingových řešení

Společnost Systemprint Drescher, významný hráč českého polygrafického trhu, loni oslavila 20 let od svého založení. V souladu s cílem, stát se přední společností na trhu obchodních formulářů a zároveň předním dodavatelem personalizačních a mailingových služeb, pokračují oslavy jubilea Systemprint Drescher i v roce 2012.  Po loňském velkém stěhování celé produkce z Kolína do Náchoda, kde v moderní výrobní hale vznikl fullservisový polygrafický komplex, si společnost nadělila nové technologie v podobě rotačního osmibarvového stroje Goebel Optiforma, 11ti rolového kolátoru nebo nejnověji digitálního tiskového stroje pro kontinuální tisk Xerox X650CF.

Již od svého založení v roce 1991 zůstává společnost Systemprint Drescher věrná své prvotní specializaci na formuláře a jedinečné inteligentní tiskoviny. Může tak nabídnout 20 let zkušeností nejen s tiskem formulářů, ale také 20 let neustálého vývoje a zlepšování užitné hodnoty a bezpečnostní úrovně inteligentních tiskovin.

Důsledná analýza aplikace funkčních tiskovin byla základním kamenem v péči o klienta již při založení společnosti a zůstává jím dodnes. Naše 20leté know how tak získává zákazník, který z něj benefituje v podobě opravdu systémových a procesních formulářů odrážejících jeho potřeby v procesu obchodu a výroby a mnohdy i snížením nákladů”, řekl Pavel Křepelka, jednatel společnosti.

Strojová automatizace s minimalizací ruční práce, velké objemy, rychlost a schopnost flexibilní realizace technologicky náročných directmailových projektů je pak naším trumfem v oblasti mailingových řešení”, dodal Pavel Křepelka.

Od roku 2000 využívá Systemprint Drescher celoevropské zázemí a know how polygrafické skupiny Eppe-Groupe, jejímž je členem, a která obsluhuje na 20 000 zákazníků po celé Evropě. Jubilejní rok 2011 se tak, díky řadě strategických změn a investic, stal dalším z milníků v historii společnosti.

Více informací www.drescher.cz.