Hotel odmítající slevové portály slaví úspěšný rok od znovuotevření.

12.06.2013 14:12

Právě před rokem, 1. července 2012, byl otevřen zrekonstruovaný hotel  Port na břehu Máchova jezera. Kromě nového křídla, které zvýšilo kapacitu hotelu a nádherného wellness centra s vnitřním i venkovním bazénem, přibyla hotelu i jedna hvězdička, a také nový slogan: “VÁŠ NOVÝ PŘÍSTAV HOTEL PORT…“.

V červenci však bude hotel slavit nejen roční výročí, ale také opravdu úspěšný rok provozu po rekonstrukci a dostavbě. Ze své původní filosofie hotel neslevil a i v dnešní složité době jde cestou kvality služeb, velké přidané hodnoty a zásadně odmítá, na první pohled, jednoduchou cestu podbízení se pouze nízkými cenami.

Rozsah investovaných prostředků ve výši  skoro 140 mil. Kč a celkově povedený výsledek rekonstrukce je pro nás zavazující. Věříme, že pouze kvalitní služby jsou dlouhodobou cestou k úspěchu. Chceme, aby se u nás lidé cítili opravdu dobře, aby jasně věděli, co za své peníze dostanou. Snažíme se, aby kvalita našich služeb byla nejen trvalá, ale spíše vzrůstající. Často opakuji svým kolegům, že host by od nás měl odjíždět s tím, že dostal víc, než očekával. Proto nás nenajdete na slevových portálech, které znamenají cestu opačnou. Kvalitní služby nelze nabízet pod reálnou cenou. Spolupráce se slevovými portály by nutně vedla k devalvaci našeho produktu, a to nechceme v žádném případě dopustit”,  vysvětlil Ilja Šedivý, předseda představenstva společnosti Regata Čechy, a.s., která hotel vlastní a provozuje.

Péče o rodiny s dětmi je základ
Mezi hlavní hosty hotelu Port patří bezesporu rodiny s dětmi, a to zejména v letní sezóně, která je pro hotel Port nejvýznamnější. Pozorná péče, příjemné moderní prostředí a široké možnosti sportovního vyžití jsou standardem. Na letošní sezónu však hotel připravuje i řadu zábavných a sportovních programů, které nenechají v klidu děti, ani jejich rodiče. Připravenost na péči o rodiny s dětmi potvrzuje i nedávno získaný certifikát Baby Friendly.

Orientace na firemní akce
Promyšlená koncepce konferenčního centra v kombinaci s atraktivním prostředím a dobrou dostupností z Prahy, ale i z Mladé Boleslavi a Liberce, se již záhy po znovuotevření ukázala jako šťastná a situace se nezměnila ani po roce. Hotel Port se stal vyhledávaným místem pro pořádání firemních akcí a teambuildingů.

Stálá nabídka pro místní občany a partnery
V rámci svojí filosofie management hotelu Port trvale usiluje také o pozitivní vnímání hotelu mezi místními občany a partnery i v celém regionu. “Je to pro nás velmi důležité. Z přízně našich „sousedů“, zejména občanů Doks a Starých Splavů, máme opravdovou radost. Často k nám zavítají na oběd či odpolední kávu, přes zimu bylo populární wellness centrum s vnitřním vyhřívaným bazénem. Velké oblibě se však těší i společenské akce, které u nás pořádáme. Jednou z největších je “Vinobraní a zábavné odpoledne pro děti. To v loňském roce přilákalo téměř 700 návštěvníků, kteří si mohli užít odpoledne plné zábavy, soutěží pro děti i dospělé a samozřejmě také burčáku a dobrého vína. Z dalších můžeme jmenovat tři úspěšné plesy, včetně 1. plesu města Doksy, na který přišlo více než 270 hostů. Těšíme se proto na další akce a již nyní, spolu s Vinnými sklepy Valtice, připravujeme druhý ročník Vinobraní, které je plánováno na poslední srpnovou sobotu – 31.8.2013“, řekl Ilja Šedivý.

Více informací o hotelu Port na www.hotelport.cz.