Hotel Horizont v Peci pod Sněžkou nabízí adrenalin

07.02.2013 09:34

Čtyřhvězdičkový hotel Horizont v Peci pod Sněžkou nabízí na svých webových stránkách adrenalinové balíčky, které připravil ve spolupráci s Happy Hill Sochor v Peci pod Sněžkou a SkiResortem Černá Hora – Pec.  

Zimní sezóna v Krkonoších je výzvou nejen pro standardní lyžaře, ale také pro vyznavače “ostřejších” zážitků. Hotel Horizont proto připravil hned 6 atraktivních zimních balíčků, zaměřených nejen na klasické lyžaře, ale také na vyznavače adrenalinových disciplín:

“Balíčky jsme důkladně promýšleli, aby měly smysl a byly atraktivní nejen svou náplní, ale také cenou”, řekl Karel Rada, ředitel hotelu Horizont. Součástí každého balíčku je individuální péče profesionálního instruktora či průvodce, u lyžařských balíčků je automaticky skipas včetně nočního lyžování a nezapomnělo se ani na občerstvení či zapůjčení vybavení. Přímo u hotelu pak každých 20-30 minut staví skibus, který je v ceně a jezdí pravidelně až do konce večerního lyžování.

Nabídka zážitků však pokračuje i po skončení denních adrenalinových aktivit a je z čeho vybírat. Masáž zad, bazén, vířivka, sauna, posilovna či squash jsou většinou vždy v ceně, ale vybírat lze i z další široké nabídky hotelového sport a wellness centra.

Pokud vám i tak přijde den krátký, pak navštivte SKY CLUB 18 v nejvyšším patře hotelu. Zde si kromě skvělého výhledu užijete gastronomické speciality i tradiční krkonošskou kuchyni, nabídku vín od zkušených someliérů, téměř 100 druhů míchaných nápojů, ušlechtilé koňaky či dobré doutníky. A adrenalin tak může pokračovat …

Více na www.hotelhorizont.cz.