Golfový turnaj hotelu Horizont se vydařil

20.09.2015 14:49

V sobotu 19. září 2015 se v golfovém resortu Nová Amerika konal již 13. ročník golfového turnaje HORIZONT CUP, který pro své obchodní partnery a přátele každoročně pořádá hotel Horizont z Pece pod Sněžkou.

Celkem 82 hráčů vyrazilo po canón startu v 10:15 hod na dvě mistrovské devítky Bohemian Garden a Maple Hills. Počasí turnaji opravdu přálo a v překvapivě dobré kondici byla i obě hřiště. Hráči si užívali přívětivě dobíhající ferveje, měké greeny a nevysoké roughy. A nechyběl ani celodenní program pro jejich doprovod. Jeho hlavní částí byla golfová akademie a následná putovací soutěž pod vedením profesionálních trenérů. Občerstvení po celý den, od snídaně až do večeře, zajišťoval gastronomický tým hotelu Horizont v čele s šéfkuchařem Jiřím Švestkou.Po skončení turnaje následoval oblíbený “Trouble shot”. Výtěžek z něj ve výši 14.700 Kč organizátoři věnovali základní škole a mateřské školce v Peci pod Sněžkou.

A tradiční byl i hlavní a zároveň jediný partner HORIZONT CUPu, vinařství Chậteau Valtice – Vinné sklepy Valtice a.s., které kromě skvělých vín a čerstvého burčáku věnovaly i hodnotné ceny úspěšným golfistům.

Více fotografií naleznete v galerii na Google iDrive.