Další nové technologie v Systemprint Drescher

20.04.2012 16:17

Xerox X650CF nově ve stáji Systemprint Drescher
Flexibilita v objemech a rychlejší dodávky
Transakční tisk, personalizace, mailing nebo transpromo

Polygrafická společnost Systemprint Drescher, člen celoevropské polygrafické skupiny Eppe-Groupe, rozšířila své technologické zázemí pořízením nového digitálního tiskového stroje pro kontinuální tisk Xerox X650CF.

Špičkový “kontinuál” se v Systemprint Drescher objevuje krátce po instalaci již čtvrtého rotačního osmibarvového stroje. Dokazuje tak úsilí společnosti, stát se předním poskytovatelem tiskových řešení v oblasti plnobarevných inteligentních tiskovin a komplikovaných mailingových řešení.

Díky instalaci nového kontinuálního tiskového stroje (až 500 12’’ stran v 2UP za minutu) získává Systemprint Drescher potřebnou flexibilitu. “Rychlá připravenost k tisku i samotný tisk nám umožňuje pružně reagovat na přání zákazníků a zároveň umožňuje zpracovávat bez problémů i nízké gramáže papírů, běžné zejména u chemických papírů, nezbytných pro personalizované smlouvy a komplikovaná mailingová řešení. Nový kontinuál vytěžujeme produkcí personalizovaných formulářů a inteligentních tiskovin,  transakčními projekty a direct maily, včetně širokých možností pre- a post-processingu”, řekl Pavel Křepelka, jednatel Systemprint Drescher.

Vysoká kvalita tisku, široký výběr druhů potisknutelných papírů, nebo bezkontaktní technologie tisku zajišťující rovné výtisky zvyšující kvalitu post-processingu jsou jenom některými z řady předností této technologie, která tak plně navazuje na komplexní výrobní work-flow společnosti.

Více informací www.drescher.cz.