Blíží se již čtvrtý ročník Vinobraní u Máchova jezera

15.07.2015 09:27

Doksy - v neděli 30. 8. od 13:00 začíná již čtvrtý ročník vinobraní v areálu hotelu Port u Máchova jezeraOblíbená akce o posledním prázdninovém víkendu přitahuje každý rok více hostů. Ty Iáká ojedinělá kombinace čerstvého burčáku a skvělých vín předních moravských vinařů, atraktivního prostředí Máchova jezera a pestrého doprovodného programu, který každoročně připravuje hotel Port se svými partnery. Kromě dobrého pití a jídla se návštěvníci mohou těšit na odpoledne plné zábavy pro dospělé i pro děti.

Hlavní partner akce a zároveň čerstvý nositel ocenění Vinařství rokuCHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice, doveze bílý i růžový burčák a široký výběr vín z vlastní produkce, ale i z Vinařství Kovács. Atmosféru bude zpříjemňovat místní skupina Vosty Band, kterou stylově doplní tradiční moravská cimbálová muzika Fjertůšek, a to až do večerních hodin.

 

Velkým magnetem každého ročníku byly bezplatné okružní plavby lodí Hynek po Máchově jezeře a ani letos tomu nebude jinak. Mražené ovocné speciality, dřeně a další skvělé prudukty značky Dione doveze firma Agrimex, která je již tradičně bude po celou dobu akce nabízet za symbolické ceny a pro děti možná zcela zdarma. 

 

Velká dětská soutěž
Na děti opět čeká velká dětská soutěž, tentokrát s osmi soutěžními úkoly. Za jejich absolvování získávají děti razítka do kartičky. Za plný počet razítek pak každý získává odměnu. Soutěž vyvrcholí tombolou, ve které budou dvakrát za odpoledne losovány kartičky s nasbíranými razítky. Vylosovaní majitelé kartiček vyhrávají nejen dětskou, ale i atraktivní dospěláckou cenu pro svůj doprovod.

MINORmálně tančíme
Ani letos nebude chybět dětské divadlo Minor z Prahy, které tentokrát přiveze originální představení "MINORmálně tančíme" s filosofií: "Zaženeme chmury, zloby, choroby! Kdo tancuje, nezlobí!" A v rámci odpoledne jej herci zahrají hned dvakrát.

Hotel Port vnímá tradici Vinobraní u Máchova jezera jako příležitost k dalšímu prohlubování dobrých vztahů s místními občany, ale i jako možnost prezentovat výjimečný areál a služby hotelu všem návštěvníkům akce. Proto je vstup na akci i na veškerá představení zdarma.

Výběr fotografií včetně těch z loňského ročníku naleznete na úložišti Google iDrive